دانلود فایل ازدواج و زندگی مشترک

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 دانلود فایل ازدواج و زندگی مشترک دارای 64 صفحه می باشد و دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود فایل ازدواج و زندگی مشترک  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

مقدمه :

اغلب زوجها آگاهند که ازدواج با بحرانهای دائمی سروکار دارد ومی دانند که 40 تا 55 درصد زندگی های زناشویی احتمالا به جدایی وطلاق می انجامد . در این شرایط زوجهایی که ازدواج ناموفق واز هم پاشیدنهای روز افزون زندگی های زناشویی را می بیند نگرانند که این اتفاق برای آنها تکرا نشود . 

تازه ازدواج کره ها سوار بر مرکب عشق ودلبستگی , رویایی جز ازدواج موفق در سر ندارند . اغلب آنها در آغاز معتقدند که روابط آنان متفاوت از دیگران است وعشق عمیق وخوشبختی آنها پشتوانه زندگی مشترک آنان خواهد بود . اما دیر یا زود اغلب این زوجها می بینند که برای برخورد با مسائل وتضادهایی که به تدریج در زندگی مشترکشان ریشه می دواند از آمادگی لازم بی بهره اند.

حتی زوجهایی که 30 یا 40سال پیش ازدواج کرده اند به این نتیجه می رسند که ادامه زندگی مشترک بر ایشان غیر ممکن شده است . 

از یک نظر عجیب است که این همه زندگی مشترک ازهم می پاشد. لحظه ای به همه نیروهایی که انتظار دارید از ادامه زندگی مشترک حراست کند توجه کنید . 

دوست داشتن ومورد محبت قرار گرفتن مطمنا از جمله غنی ترین تجربه های مودم هستند وبه این کیفیت سایر امتیازات زندگی مشترک یعنی صیمیت , باهم بودن رسیدگی به یکدیگر , امنیت عاطفی وخیلی چیزهای دیگر را بیفزایید تا بر شهرت متجرش افزوده شود می بیند کسی هست که روح خسته تان را آرام می کند , یا یاسها ودلتنگی هایتان را در می تیزد وباشما در هیجانات زندگی واتفاقات خوشایند آن سهیم می گردد روابط جنسی را دارید که از جمله موهبتهای زندگی مشترک است ورضایت خاطر ناشی از داشتن فرزند که خود وسیله ای برای استهکام زندگی زناشویی است . 

 

منابع وماخذ

1- پروفسور آرون تی بک  عشق هرگز کافی نیست ترجمه , مهدی قرچه داغی 

2-پروفسور آلبرونی ولادت عشق  ترجمه , نازین شهنایی

3- دکتر جان گری مردان , زنان وروابط  ترجمه , ابوالفضل حاج حسینی

4- حسینی بیرجندی ,سید مهدی  مشاوره در آستانه ازدواج 

5- فرام اریک  هنر عشق وزیرن   ترجمه : پوری سلطانی 

6- کیهان نما , اصغر زن امروز , مرد دیروز 

7- زندگی‌‌,‌عشق‌ودیگر‌هیچ‌لئوبوسکالیا‌,‌ترجمه‌سپهری‌قراچه‌داغی , زهره فتوحی 

8- اندروا,ساپینگتون‌بهداشت‌روانی‌مترجم‌: حمیدرضاحسین شاهی برواتی 

لینک کمکی